Brązowi medaliści lepsi o trzy bramki.

Drodzy kibice i sympatycy naszego Klubu. Nasz zespół uległ dzisiaj brązowemu medaliście zeszłego sezonu. Kibice zobaczyli kolejne dobre spotkanie naszych zawodników. Jednak zespół z Puław pokazał że nie przypadkowo zdobył medal Mistrzostw Polski. Mecz od początku był zacięty. Ataki naszego zespołu napędzali Michał Prątnicki oraz Tomasz Mochocki. Rywale grali swoją pewną piłkę ręczną. W pewnym momencie prowadziliśmy 6:4 ale w grę naszego zespołu zaczęły wkradać się nerwy. Azoty bezlitośnie to wykorzystywały i zamieniały na bramkę każdy kontratak. Nasi zawodnicy ochłonęli i zaczęli odrabiać straty ostatecznie schodząc na przerwę ze tracąc dwie bramki. W drugiej części spotkania nadal trwała walka. W naszym zespole bramki zdobywali Titow oraz Paweł Gawęcki. Kilka razy byliśmy blisko dojścia rywali ale świetnie w bramce rywali spisywał się w tym momencie Walentyn Koszowy. Wygrał zespół bardzie doświadczony i to pokazał na boisku. Ale nasi zawodnicy tanio skóry nie sprzedali ostatecznie ulegając trzema bramkami superligowym „wyjadaczom”. KPR RC Legionowo – KS Azoty Puławy 27:30 (13:15) KPR: Krekora, Stojković – Ciok 7, Gawęcki 6, Titow 5 (1/3),  Mochocki 3 (2/2), Prątnicki 2, Pribanić 2, Suliński 1, Kasprzak 1, Kowalik, Gumiński. Karne: 3/5. Kary: 4 min. (Suliński, Kowalik – 2 min.) Azoty: Bogdanov, Koszowy – Sobol 6, Przybylski 6, Łyżwa 4 (1/1), Prce 4 (1/1), Kuchczyński 3, Skrabania 3, Jurecki 2, Kubisztal 1, Krajewski 1, Grzelak. Karne: 2/2. Kary: 8 min. (Kuchczyński, Kubisztal, Grzelak, Krajewski – 2 min.)

SPONSORZY