Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!

Drodzy kibice i sympatycy naszego Klubu, za nami burzliwy czas organizacyjny i sportowy, ale – jak mówi tytuł – walczymy! Za nami wiele spotkań w tym dużo na styku i kilka niespodziewanych zwycięstw. Niespodziewanych ponieważ kontuzje nie oszczędzają naszego zespołu, który od dłuższego już czasu gra w okrojonym składzie. Tym bardziej dumą napawa nas postawa naszych zawodników, którzy mimo że jest ich niewielu w każdym meczu walczą od początku do końca. Nie inaczej było podczas naszego ostatniego spotkania z mistrzem kraju i zwycięzcą Ligi Mistrzów z zeszłego sezonu Vive Tauron Kielce. Wszyscy wiemy że faworyt był tylko jeden. Goście wygrali, ale kibice, którzy wypełnili halę, zobaczyli świetne widowisko i wspaniałą postawę naszych zawodników. Ogromne podziękowania dla Klubu Kibica, który nie ustaje w swoim dopingu, co więcej, z meczu na mecz się rozwija i za każdym razem fantastycznie wspiera naszą drużynę. Przykrym wydarzeniem było zachowanie pseudokibiców, którzy pojawili się na meczu.Chociaż przez całe spotkanie widać było tylko sportową rywalizację to na koniec pojawiły się wyzwiska, zaś po zakończeniu meczu nawet atak w mieście na naszych kibiców. Taką postawę przyjmujemy ze smutkiem, lecz jednocześnie wierzymy, że razem z nami zarówno Klub z Kielc, jak i władze PGNiG Superligi, z całą mocą potępiają to naganne zachowanie. Nie będziemy poświęcać więcej czasu wydarzeniom, które na to nie zasługują i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie w naszej Arenie: 30.03.2017 w czwartek o 20.00 zagramy z Wybrzeżem Gdańsk.

SPONSORZY