Dzieje się i będzie się działo

Drodzy kibice i sympatycy naszego Klubu kilka ważnych aktualnych informacji. Skład zespołu Z uwagi na zbliżający się szybkimi rzutami piłki koniec obecnego sezonu, zarząd Klubu podejmuje aktywne działania mające na celu ustalenie składu naszej drużyny do gry w PGNiG Superliga w sezonie 2017/2018 oraz okresach kolejnych. Już wiadomo, że żegnamy się z Wojtkiem Gumińskim, Tomkiem Kasprzakiem i Tomkiem Mochockim. Trzymamy kciuki za rozwój ich kariery w nowym miejscu i będziemy się jej bacznie przyglądać. Oznacza to jednak, że priorytetowym zadaniem na teraz jest znalezienie zawodników którzy uzupełnią powstałe luki. Trwa analiza możliwości w tym obszarze. Zgodnie z przyjętą strategią w nadchodzącym sezonie Klub będzie promował młodych zawodników, przede wszystkim tych, których ma już obecnie do swojej dyspozycji. Jednocześnie, podejmowane przez sztab szkoleniowy działania kadrowe mają na celu zachowanie poziomu sportowego naszej drużyny na poziomie pozwalającym nawiązać równorzędną walkę z drużynami grającymi w PGNiG Superliga. Do końca bieżącego tygodnia (14.05.2017r.) powinien być znany podstawowy skład osobowy zespołu oraz skład sztabu szkoleniowego, o czym niezwłocznie poinformujemy. Postępowanie licencyjne Trwają również intensywne działania w związku z postępowaniem licencyjnym. W pierwszej kolejności konstruowany jest budżet Klubu, co w związku z trwająca już od lutego restrukturyzacją wydatków oraz podniesieniem ich efektywności, powinno pozwolić na jego uzyskaniu na optymalnym poziomie (przychylność władz Miasta Legionowa jest tutaj nie do przecenienia). Równolegle przygotowywane są wymagane dokumenty formalne i finansowe, celem ich przedłożenia Komisji Licencyjnej. Pożądani Partnerzy Klubu Zarząd prowadzi rozmowy z obecnymi partnerami Klubu, w celu ustalenia warunków współpracy w nowym sezonie. Identyfikowane są także obszary oraz podmioty, prowadzące działalność w branżach użytecznych z punku widzenia interesów Klubu (chodzi tutaj m. in. o studia filmowe i fotograficzne, agencje zajmujące się marketingiem sportowym, digital marketingiem i specjalizujące się w prowadzeniu komunikacji w social mediach). Wszystko to ma sprzyjać budowie nowego wizerunku Klubu, jako podmiotu nowoczesnego, prowadzącego jednoznaczną i konsekwentną politykę merchandisingową, dbającego o swoich sympatyków i o bieżąca komunikację z nimi, angażującego i nagradzającego lojalność, ale również atrakcyjnego pod względem oferty marketingowej dla marketerów i to nie tylko lokalnych. Walne Zgromadzenie Dzisiaj (08.05.2017r.) odbyło się NWZ akcjonariuszy Klubu. Podjęte uchwały dotyczą nowego składu osobowego władz Klubu, a także udzielenia Zarządowi zgody na emisję obligacji zamiennych na akcje Klubu. W ciągu kilku dni rozesłane zostaną imienne zaproszenia dla inwestorów instytucjonalnych. Część puli zostanie udostępniona również inwestorom indywidualnym. Specjalny, odrębny komunikat z tymi informacjami zostanie udostępniony już wkrótce.

SPONSORZY