Emocjonujące spotkanie z Górnikiem ale to goście wyjeżdżają z punktami…

Drodzy kibice i sympatycy naszego Klubu, wczoraj byliśmy świadkami świetnego widowiska. Nasz zespół KPR RC Legionowo podejmował faworyzowanego rywala NMC Górnik Zabrze. Do szczęścia ponownie zabrakło niewiele. Zaczęliśmy spotkanie źle. Rywale osiągnęli dużą przewagę, a nasz zespół musiał gonić wynik. Na przerwę schodziliśmy z trzema bramkami straty. Druga połowa zaczęła się zdecydowanie lepiej. Nasi zawodnicy szybko odrobili straty i od tego momentu toczyła się walka punkt za punkt. Niestety było dużo emocji i kar po naszej stronie. Najbardziej bolesna kara dwuminutowa spotkała nas w końcówce spotkania kiedy to Damian Suliński po faulu, dość kontrowersyjnym na Michale Adamuszku, musiał zejść z boiska. Brakowało jednej bramki do remisu. Niestety kiedy goście przerywali nasze akcje w ostatnich sekundach, sędziowie nie zatrzymywali czasu. Zawyła syrena i to goście mieli jedną bramkę więcej i dwa punkty pojechały do Zabrza. Mecz był na styku i była wola walki i za to zespołowi dziękujemy. Również wielkie podziękowania dla Klubu kibica, który jak zwykle spisał się fantastycznie! KPR RC Legionowo – NMC Górnik Zabrze 27:28 (13:16)