Inauguracyjne śniadanie biznesowe

Klub Biznesu KPR Legionowo rozpoczął swoją działalność! Przed nami pierwsze, premierowe śniadanie biznesowe, w którym udział wziąć mogą przedsiębiorcy ze wszystkich branż!

Klub Biznesu działający przy KPR Legionowo ma na celu przede wszystkim integrację przedsiębiorców i umożliwienie im nawiązywania między sobą kontaktów biznesowych. Pomóc w tym mają śniadania biznesowe, podczas których przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoją firmę, opowiedzieć o oferowanych produktach i usługach, a także ze sobą porozmawiać i wymienić się wizytówkami. Najbliższe śniadanie biznesowe Klubu Biznesu KPR Legionowo odbędzie się już 25 maja o godzinie 9:00 w Pałacu w Jabłonnie. Może na nie przyjść każdy, kto prowadzi własną firmę lub reprezentuje dane przedsiębiorstwo.

Podczas śniadania biznesowego przedsiębiorcy zapoznają się z inicjatywą, jaką są Partnerskie Kluby Biznesu. Omawiane wtedy są również korzyści, jakie czekają na osoby, które zdecydują się wstąpić do Klubu. Po części informacyjnej, każda z firm, która przybędzie na spotkanie będzie mogła w krótkiej prezentacji opowiedzieć o tym, czym się zajmuje oraz jakich kontaktów poszukuje. Następnie nadejdzie czas na rozmowy biznesowe między przedstawicielami firm. Wtedy właśnie będą mogli oni zacząć ustalać pierwsze szczegóły swojej współpracy.

Dodatkowym atutem śniadań biznesowych jest fakt, że przybywają na nie również członkowie innych Klubów z różnych części Polski. W ten sposób firmy mogą zwierać nowe kontakty biznesowe nie tylko z okolicznymi przedsiębiorstwami, ale również z takimi, które działają w innych miastach. A wszystko to po to żeby zwiększać sprzedaż oferowanych produktów i usług. Podobne inicjatywy w innych miastach cieszą się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, bo dzięki temu mogą nawiązać kontakt z ponad 2000 firm z całej Polski, a liczba transakcji pomiędzy nimi liczona jest już w dziesiątkach milionów złotych.

Każdy kto prowadzi własną firmę i komu zależy na zdobyciu nowych klientów może przyjść na śniadanie biznesowe Klubu Biznesu działającego przy KPR Legionowo. Dzięki przyłączeniu się do organizacji każdy przedsiębiorca zyska nowych klientów i zwiększy zasięg biznesowy swojej firmy. Ponadto przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani Klubem Biznesu mogą skontaktować się z koordynatorem, który udzieli dodatkowych informacji.

Monika Masztakowska, tel. 660417076, e-mail: monika.masztakowska@kprlegionowo.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY