Mecz o 3 punkty w Kaliszu

To już przedostatni mecz KPR Legionowo w 2017 roku. Dziś o 18.30 zmierzymy się z beniaminkiem PGNiG Superligi Mężczyzn – zespołem Energa MKS Kalisz.

Gospodarze pozostają od czterech serii bez zwycięstwa, można się zatem spodziewać, że będą niezwykle zdeterminowani, aby wygrać na własnym terenie. Natomiast nasz KPR po pamiętnym zwycięstwie z Gwardią Opole przegrał minimalnie kolejne dwa mecze.

Na papierze zdecydowanie lepiej wygląda legionowski klub. Do tej pory stracił 370 bramek a Energa MKS Kalisz 399. Ponadto lepiej wygląda również skuteczność naszego bramkarza Mikołaja Krekory – 29,6% . Natomiast bramkarz beniaminka – Tatar Edin broni na poziomie 27,7%. Co przemawia za Energa MKS Kalisz? Na pewno atut własnego boiska i liczba rzuconych bramek (335). KPR Legionowo do tej pory rzucił rywalom 308 bramek.

Jednakże warto pamiętać, że Kacper Adamski jest tylko jeden. Nasz super strzelec ma na swoim koncie już 86 bramek i z każdym meczem dokłada kolejne. Najlepszy zawodnik Energa MKS Kalisz – Kniazeu Kiryl rzucił tylko 67.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania – już dziś od 18.30 – na stronie PGNiG Superliga.

SPONSORZY