Nowa polityka biletowa – współpraca z Eventim

Mamy przyjemność zakomunikować, że w zakresie dystrybucji biletów na mecze organizowane przez KPR Legionowo w Hali Arena w Legionowie nawiązaliśmy współpracę z firmą Eventim Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

W celu uporządkowania polityki biletowej został wprowadzony następujący system sprzedaży biletów na sezon rozgrywkowy 2017/2018:

 1. sprzedaż internetowa – do samodzielnego wydruku:
  • bilet normalny 15 zł
  • bilet ulgowy 10 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów do 26 roku życia)
  • bilet VIP 50 zł (obejmuje miejsce w sektorze VIP i poczęstunek, dostępne do godz. 15.00 dnia poprzedzającego mecz)
 2. sprzedaż w kasie przed meczem:
  • bilet normalny 20 zł
  • bilet ulgowy 15 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów do 26 roku życia)
  • bilet ulgowy dla emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych 2 zł
  • bilet VIP – niedostępny

Dodatkowo, dzieci do ukończenia 6 roku życia mają wstęp wolny na mecz organizowany przez KPR Legionowo.

Dostępne są również bilety grupowe dla młodzieży szkolnej. W ramach tej ofert koszt biletu dla członka grupy (ucznia) wynosi 2 zł, zaś dla opiekuna (osoby dorosłej) 8 zł. Dostępność biletów w tej ofercie zależy od nadesłania zgłoszenia (listy uczestników) na adres email: biuro@kprlegionowo.pl do godziny 16:00 w dniu poprzedzającym datę meczu.

Cennik biletów może przewidywać również inne kategorie biletów (okolicznościowe, promocyjne), odpowiednio do prowadzonej przez KPR Legionowo akcji promocyjnej czy polityki.

Zachęcamy do zakupu biletów w formie on-line, korzystając z aplikacji znajdującej się na naszej stronie www.kprlegionowo.pl/bilety-eventim/, dostępnej po wyborze przycisku „KUP BILET”. Taka forma pozwoli na zakup biletów w niższej cenie, w stosunku do dostępnych w kasie, a ponadto uchroni przed możliwym oczekiwaniem na zakup biletu w kolejce, przed meczem.

Więcej informacji, w tym aktualizacje polityki biletowej, można przeczytać w REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW.

Zapraszamy!

SPONSORZY