Pierwsza długoterminowa umowa sponsorska

Drodzy kibice i sympatycy naszego Klubu, z radością informujemy, że do grona naszych sponsorów dołączyła firma AGEON Security Grupa. Obie strony związały się umową na dwa i pół roku – czyli do końca sezonu 2018/2019. Pełnomocnik Prezesa Zarządu firmy AGEON Radosław Kamiński powiedział: Nasze negocjacje trwały długo, ale mam nadzieję, że zaowocują współpracą udaną dla wszystkich stron. Poszukiwaliśmy odpowiednich rozwiązań, które pozwolą wypromować naszą markę i bardzo się cieszymy na współpracę z KPR RC LEGIONOWO. Jestem przekonany, że nasza współpraca pomoże Klubowi w osiąganiu nie tylko jak najlepszych wyników sportowych, ale również zagwarantuje stabilność i sprawne funkcjonowanie klubu na co dzień. Wierzę, że te dwa i pół roku wykorzystamy bardzo dobrze i że to dopiero początek wspaniałej współpracy.  Prezes KPR RC Legionowo Arkadiusz Kardyka dodał: Jesteśmy zadowoleni, że nasz wieloletni wysiłek przynosi efekty w postaci długoletniej współpracy. Nasz Klub, który istnieje na mapie sportowej stosunkowo krótko, swoimi wynikami udowodnił, że w pełni zasługuje na to miejsce i wiem, że jeszcze wiele możemy osiągnąć. Ważna jest również sfera organizacyjna i dlatego długoterminowa współpraca z takim partnerem jak AGEON Security Grupa jest dla nas wielkim krokiem naprzód. Warto też zaznaczyć – i chciałem w tym miejscu podziękować wszystkim zaangażowanym – że duży wpływ na zawarcie dzisiejszej umowy miał fakt funkcjonowania w profesjonalnej Lidze Zawodowej PGNiG Superliga. Ma to ogromne znaczenie dla zapewnienia profesjonalizmu w działaniu. Firma AGEON Security Grupa specjalizuje się w fizycznej ochronie osób i mienia, wykorzystuje systemy E-ochrona24,Centrum Monitoringu Sygnałów Alarmowych. Zajmuje się także instalacją, konserwacją, serwisem: systemów telewizji przemysłowej CCTV, systemów alarmowych, systemów przeciwpożarowych, kontrolą dostępu, automatyką budynkową BMS, systemów domofonowych. logo-ageon_security.cdr

SPONSORZY