Podsumowanie roku 2016

Drodzy kibice i sympatycy naszego Klubu za chwilę koniec burzliwego roku 2016. Wiele zmian spotkało naszą dyscyplinę ale najważniejszą z nich było powstanie zawodowej PGNiG Superligi. My już odczuwamy pozytywnie funkcjonowanie w nowej formie i mam nadzieje że nasi kibice również widzą pozytywne zmiany organizacyjne związane z Ligą Zawodową. Zanim jednak rozpoczął się sezon 2016/2017 cieszyliśmy z historycznego osiągnięcia w poprzednim sezonie. Nasz zespół jako beniaminek skazany na pożarcie zajął ostatecznie 6 miejsce w lidze. Nasz trener Robert Lis jeszcze w trakcie rundy rewanżowej został asystentem trenera reprezentacji Polski Tałanta Dujszebajewa. Chociaż nasze drogi się rozeszły to od listopada wróciliśmy do wspólnej pracy. Sezon zaczęliśmy dobrze. Niestety w trakcie rozgrywek zaczęły nas nękać kontuzje których kulminacja przypadła na drugą część listopada. Zmuszeni byliśmy przełożyć dwa spotkania. Jedno w lidze drugie w Pucharze Polski. Mimo bardzo okrojonego składu nasi zawodnicy rozegrali trzy spotkania. Tym bardziej cieszy fakt że w ostatnim spotkaniu tego roku we własnej hali pokonaliśmy MKS Zagłębie Lubin. Zawodnicy sprawili sobie i kibicom wspaniały prezent na święta i Nowy Rok. Przed nami kolejne zmiany i co najważniejsze ogromne perspektywy rozwoju. Do naszego Klubu dołączają kolejni partnerzy o czym będziemy z przyjemnością informować już w Nowym Roku. Nasi zawodnicy udali się na zasłużony odpoczynek a do treningów wrócą drugiego stycznia 2017 roku. W tym miejscu składamy wszystkim naszym sympatykom i kibicom życzenia spokoju, radości z wyników ukochanej drużyny 🙂 i wielu pozytywnych chwil w 2017 roku. KPR RC Legionowo

SPONSORZY