Klub Biznesu

Zapraszamy do Klubu Biznesu KPR Legionowo – organizacji zrzeszającej przedsiębiorców i przedsiębiorstwa celem wzajemnego wsparcia biznesowego oraz działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu poprzez wspieranie rozwoju sportu w Polsce. 

Klub Biznesu KPR Legionowo powstał w ramach Partnerskich Klubów Biznesu. Partnerskie Kluby Biznesu to organizacja networkingowo–biznesowa. Firmy cyklicznie spotykają się na śniadaniach biznesowych, które mogą pochwalić się rekordową w Polsce frekwencją od 60 do 120 firm na każdym z takich spotkań.

Dzięki aktywnym działaniom koordynatorów uczestnicy spotkań integrują się na wielu płaszczyznach. Unikatowe i autorskie rozwiązania organizacyjne przynoszą ciągły wzrost liczby transakcji pomiędzy klubowiczami w ramach pojedynczego klubu biznesu, ale również z firmami z klubów objętych projektem Partnerskich Klubów Biznesu.
Uczestnictwo w Klubie dzisiaj to dostęp do bazy ponad 2000 firm z całej Polski, w 12 klubach, które czekają na ofertę Twojej firmy.

Klub Biznesu KPR Legionowo powstał, by skutecznie łączyć przedsiębiorczość ze światem sportu. Tworzymy przyjazną przestrzeń, w której klubowicze mogą wymieniać się doświadczeniami, kojarzyć interesy i inicjatywy oraz zbierać inspiracje.

W ramach działań Klubu Biznesu KPR Legionowo nacisk kładziemy na:

  • wspieranie potencjału gospodarczego i reklamowego Partnerów Klubu
  • tworzenie silnego otoczenia biznesowego skupionego wokół KPR Legionowo SA
  • inicjowanie spotkań pogłębiających integrację biznesową i towarzyską
  • popularyzację sportu i wartości z nim związanych

W sprawach Klubu Biznesu prosimy o kontakt z Grzegorzem Choromańskim, email: grzegorz.choromanski@kprlegionowo.pl.

 

SPONSORZY