Klub Biznesu KPR Legionowo wystartował!

Przy Klubie Piłki Ręcznej Legionowo został powołany do życia projekt, który cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Mowa o Klubie Biznesu, którego celem jest wsparcie kluby sportowego oraz pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności.

Przy KPR Legionowo SA został powołany do życia projekt, który łączy ze sobą dwa światy – sportu i biznesu. Chodzi o Klub Biznesu. Jego głównym celem jest zrzeszanie przedsiębiorców oraz umożliwianie im nawiązywania między sobą kontaktów biznesowych. Projekt będzie stanowił swego rodzaju odpowiedź na potrzeby właścicieli różnego rodzaju firm, którzy przyłączając się do organizacji zostaną sponsorami klubu. W zamian otrzymają oni możliwość rozwoju swoich działalności.

W Klubie Biznesu KPR Legionowo przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, dzięki czemu będą mieli możliwość rozwijania swoich firm oraz zwiększania zasięgów oferowanych produktów i usług. By ułatwić właścicielom firm nawiązywanie znajomości, w Klubie Biznesu organizowane będą śniadania bądź lunche biznesowe. Odbywały się one będą cyklicznie raz w miesiącu. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na obszar jej działania, branżę czy wielkość. Klub nie wprowadza również ograniczeń związanych z liczbą przedsiębiorców reprezentujących tą samą branżę.

Ponadto dla osób, które zdecydują się zostać członkami Klubu Biznesu działającego przy KPR Legionowo, przewidziane są dodatkowe korzyśc. Przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy przyłączą się do Klubu będą mieli zagwarantowaną opiekę koordynatora, który pomoże im w nawiązywaniu kontaktów z innymi firmami. Przedstawiciele Klubu będą organizowali dla klubowiczów również zamknięte spotkania, podczas których poza rozmowami o biznesie będą oni mogli także brać udział w wyjazdach integracyjnych np. na mecze, uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi sportowcami, w degustacjach alkoholi z różnych stron świata czy mierzyć się ze sobą w potyczkach sportowych. Klub pomaga też przedsiębiorcom, którzy do niego wstępują w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży. Ponadto będą mogli oni również reklamować swoje firmy podczas webinarów dla klubowiczów oraz w ogólnopolskim newsletterze. Do ich dyspozycji jest także portal oraz aplikacja na telefony komórkowe, dzięki którym mają możliwość szybkiego wyszukiwania klubowiczów z innych miast oraz nawiązywania z nimi pierwszych kontaktów.

Poza tym, że Klub Biznesu KPR Legionowo będzie pomagał przedsiębiorcom, stanowił on będzie również ogromne wsparcie dla samego klubu sportowego. Właściciele firm, którzy przyłączą się do organizacji będą mieli możliwość realnej pomocy swojej ulubionej drużynie dzięki czemu przyczynią się do jej rozwoju.

– Projekt Partnerskich Klubów Biznesu jest realizacją celów, które wyznaczyłem sobie obejmując funkcję prezesa zarządu KPR Legionowo – stwierdza Grzegorz Choromański. – Zgodnie z nimi Klub wraz z drużyną sportową nie ma być celem samym w sobie, nie ma funkcjonować w oderwaniu od otoczenia, żeby spełniać ambicje sportowe trenerów i osób zarządzających. Zgodnie z moim przekonaniem Klub ma ważną społeczną misję do spełnienia. Ma być nośnikiem ważnych, ludzkich wartości oraz być źródłem nowych szans i możliwości rozwoju dla jego sympatyków i partnerów. Partnerskie Kluby Biznesu są strategią, która umożliwi pozyskanie przez Klub dodatkowych środków na jego rozwój, w tym w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży.

– Mogę z przekonaniem powiedzieć, że to nie jest alternatywa dla Klubu, ale wręcz konieczna droga jego rozwoju w szybko zmieniającym się otoczeniu i świecie – dodaje.

Projekty takie jak Klub Biznesu KPR Legionowo działają także przy 17 innych Klubach sportowych, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wszystkie te kluby razem tworzą Partnerskie Kluby Biznesu. Dlaczego partnerskie? Otóż dlatego, że współpraca wewnątrz Klubów i pomiędzy nimi odbywa się właśnie na zasadach partnerstwa. Przedsiębiorcy przyłączając się do Klubu Biznesu mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach biznesowych innych Klubów oraz nawiązywania kontaktów biznesowych z firmami z różnych części kraju. A owych firm jest już ponad 2 tysiące. Dzięki temu mają oni możliwość znacznego rozszerzenia działalności swoich firm.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, jak w praktyce funkcjonuje Klub Biznesu oraz uzyskać więcej informacji o jego celach i planach na przyszłość może skontaktować się z koordynatorem projektu – p. Moniką Masztakowską, tel. 660417076, e-mail: monika.masztakowska@kprlegionowo.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY