KPR jedzie do Puław

Już dziś o godzinie 18.00 KPR zagra mecz z Azotami Puławy w ramach 27. serii rozgrywek PGNiG Superligi mężczyzn. 

Wygrana w ostatnim meczu ze Spójnią Gdynia zdecydowanie poprawiła nastrój zawodników i kibiców z Legionowa szczególnie po tak szczęśliwym zakończeniu, kiedy to Kamil Ciok zdobył decydującą bramkę z rzutu wolnego. Natomiast Azoty Puławy wygrały po trudach z Chrobrym Głogów 27:25 mając cały czas w głowach sensacyjną przegraną z MMTS Kwidzyn.

Patrząc na statystyki, KPR Legionowo do tej pory zdobył 595 bramek tracąc przy tym 712. Natomiast nasz przeciwnik rzucił rywalom aż 751 bramek dając sobie wbić 645. Jeśli chodzi o obronę – bramkarz KPRu Mikołaj Krekora utrzymuje poziom 30% skutecznych obron. Bramkarz Azotów – Vadim Bogdanov – jest o 5% lepszy. Co nie zmienia faktu, że o formie bramkarza decyduje dyspozycja dnia, zatem dziś wszystko może się zdarzyć.

W zakresie ofensywy tutaj mamy przewagę ponieważ Kacper Adamski jest nadal jednym z najskuteczniejszych zawodników Superligii oraz naszego zespołu (154 bramki). Marko Panić, który jest najlepszym strzelcem puławskiego klubu rzucił do tej pory rywalom 117 bramek.

Warto przyjrzeć się również historii, która pokazuje, że na 7 spotkań pomiędzy tymi drużynami KPR Legionowo nie wygrał ani razu. Czas obrócić kartę i zapisać nową historię. Dlatego już o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania. Już niedługo dowiemy się kto wygra a kto przegra? Jak spisze się Kacper Adamski? Czy zabłyśnie znów Kamil Ciok? A może powracający po kontuzji Michał Prątnicki poprowadzi KPR do zwycięstwa?

Liczymy na naszą drużynę oraz na głośny doping Klubu Kibica, który będzie dziś towarzyszył KPRowi w Puławach. 

Mecz będzie można śledzić na stronie http://statystyki.pgnig-superliga.pl/pl/handball/pgnig-superliga,2042/30355/live?eventId=2214461

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY