Na spotkanie z Chrobrym

Dziś kolejny mecz ligowych rozgrywek – 22 seria PGNiG Superligi. KPR Legionowo to spotkanie rozegra na wyjeździe z Chrobrym Głogów.

W pierwszym spotkaniu przegraliśmy 22:31 czas na wielki rewanż. Po wynikach poprzednich widać, że skuteczniejsza jest drużyna z Głogowa, ale nasz zespół na pewno tanio skóry nie sprzeda. Przyjrzyjmy się statystykom.

KPR Legionowo do tej pory zdobył 482 bramki, a stracił 582. Natomiast gospodarze pokonali bramkarza rywali aż 543 razy, a sami dali sobie rzucić 551 bramek. Jeśli chodzi o atuty naszej drużyny to cały czas liczymy na Kacpra Adamskiego(129 bramek) oraz Mikołaja Krekorę, który wciąż broni na poziomie 30,19%. W zespole Chrobrego Głogów najlepszym strzelcem jest Kamil Sadowski (99 bramek), zaś bramkarz Rafal Stachera jest minimalnie lepszy od naszego bramkarza. Jednakże to tylko liczby, a mecz rozstrzygnie boisko.

Liczymy dziś mocno na naszych piłkarzy. Już za kilka godzin wszystko stanie się jasne. Jak zagra Kacper Adamski? Czy Michał Grabowski dalej będzie specjalistą od rzutów karnych? Jaki będzie przebieg tego spotkania? Na te pytania odpowiedzi poznamy już od godziny 18.00!

Bądźcie z nami na stronie STATYSTYK SUPERLIGI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY