Wielkanocna sobota z piłką ręczną

Już jutro 31 marca, w Wielką Sobotę, o godzinie 13.00, KPR Legionowo podejmie rewelację tego sezonu, beniaminka PGNiG Superligi – Energę MKS Kalisz.

Ostatnie mecze nasz przeciwnik grał w kratkę. W swoich pięciu meczach rozegranych w marcu, Kalisz przegrał dwa razy z Azotami Puławy, z Górnikiem Zabrze i Chrobrym Głogów, a wygrał z Gwardią Opole. Podobnie wygląda zestawienie marcowych meczów KPRu – jeden wygrany na pięć rozegranych. Ostatni mecz z Kwidzynem przegraliśmy minimalnie 24:26, dzielnie walczyliśmy z Azotami Puławy i wygraliśmy po horrorze ze Spójnią Gdynią.

W dotychczasowych dwóch konfrontacjach KPRu z Energa MKS Kalisz zwycięsko wychodził Kalisz. Przyjrzyjmy się zatem statystykom:

  • bramkarze w obydwóch drużynach i Mikołaj Krekora, i Edin Tatar bronią na poziomie 30%
  • bramki zdobyte: KPR – 643, MKS – 688
  • bramki stracone: KPR – 767, MKS – 743
  • czołowi strzelcy: Kacper Adamski – 160, Kirył Kniazeu – 123

Patrząc na atak, MKS na pewno posiada większy repertuar zawodników o zróżnicowanej specyfice gry, czy w ataku czy w obronie. Jeśli chodzi o KPR to po powrocie do gry Michała Prątnickiego, trener Smolarczyk ma większe pole manewru w obronie jak i w ataku. 

Dlatego w wielkanocną sobotę zapraszamy wszystkich na godz. 13.00 do Legionowskiej Areny do kibicowania mocno naszym zawodnikom!!

Mecz będzie można obserwować na http://statystyki.pgnig-superliga.pl/pl/handball/pgnig-superliga,2042/30355/live?eventId=2214478

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY