Zmiany w KPR Legionowo

W ostatnich dniach nastąpiły zmiany w klubie KPR Legionowo, który aktualnie występuje w rozgrywkach I ligi mężczyzn. Dokonane zmiany w zakresie formy prawnej oraz wzmocnienie osobowe zarządu mają na celu zapewnienie ciągłości w funkcjonowaniu KPR Legionowo oraz lepsze wykorzystanie jego potencjału.

Akcjonariusze spółki KPR Legionowo S.A. podjęli uchwałę o jej rozwiązaniu, zaś prawa do zespołu przejął nowo powstały podmiot – KPR Legionowo Sp. z o.o. Za dalszy rozwój piłki ręcznej w Legionowie zadba dwuosobowy zarząd – Artur Niesłuchowski oraz Dominik Brinovec.

Artur Niesłuchowski – nowy Prezes KPR Legionowo na co dzień związany jest z klubem piłki ręcznej BHT Auto Forum Petra Płock, a z ramienia Związku Piłki Ręcznej w Polsce piastuje kierownicze stanowisko w męskiej reprezentacji. Dominik Brinovec objął funkcję wiceprezesa i swoją rolę łączyć będzie z pracą w klubie SPR ROKIS Radzymin.

W pierwszych tygodniach naszych działań skupimy się głównie na ustabilizowaniu funkcjonowania klubu, większe zmiany planujemy z początkiem nowego sezonu – zapowiada prezes Artur Niesłuchowski.

Początek pracy w Klubie, biorąc pod uwagę goniący nas czas, będzie niewątpliwie trudnym i wymagającym dużego nakładu pracy etapem, dlatego prosimy o cierpliwość oraz wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, by zbudować silny ośrodek piłki ręcznej w Legionowie – dodaje Dominik Brinovec.

W imieniu całego zespołu, sztabu szkoleniowego oraz swoim pragniemy podziękować Panu Grzegorzowi Choromańskiemu oraz wszystkim jego współpracownikom za cały trud wniesiony w okresie ostatnich dwóch lat w misję rozwinięcia Klubu Piłki Ręcznej Legionowo, oraz za przekazanie praw do kontynuacji, tego jakże ważnego, dla społeczności piłki ręcznej, przedsięwzięcia.

KPR Legionowo w I rundzie rozgrywek I ligi grupy C zdobyło 18 punktów, co pozwoliło uplasować się na piątym miejscu w tabeli. Szczypiorniści wznowią rozgrywki ligowe 26/27.01 meczem w Arenie Legionowo z drugą drużyną Orlen Wisły Płock. Wcześniej (12.01) zawodników KPR czeka wyjazdowy pojedynek z Czuwajem Przemyśl w ramach Pucharu Polski.

Z wyrazami szacunku
Artur Niesłuchowski
Dominik Brinovec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY