Menu Zamknij

O klubie

KPR Legionowo

Klub KPR Legionowo założony został w 2009 roku. Jego działania obliczone były na zainicjowanie w naszym mieście nowej dyscypliny sportu – piłki ręcznej.
W sezonach 2013/2014, 2015/2016 i 2016/2017 KPR Legionowo rywalizował w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce – PGNiG Superlidze.
Aktualnie nasz ośrodek reprezentuje Miasto Legionowo w rozgrywkach Ligi Centralnej i dzielnie dąży, by na nowo pojawić się w elitarnym gronie superligowców.
Od kilku lat realizujemy zaplanowany model rozwoju naszego klubu, który opiera się na efektywnym szkoleniu i upowszechnianiu dyscypliny w naszym regionie.

MEDIA

O naszym Klubie Piszę ogólnopolskie i lokalne media. W każdym tygodniu przeczytacie i obejrzycie nas w serwisach takich jak: SportoweFakty, Miejscowa, To i Owo, Onet.pl, Gazeta Powiatowa, LTV Legionowo, TVP 3 Warszawa.

20

Zawodników
w składzie

26

Meczów w Arenie Legionowo rocznie

3

Licencjonowanych trenerów

Arena Legionowo

Hala widowiskowo – sportowa Arena Legionowo w Legionowie została oddana do użytku 4 września 2010 r. Może pełnić funkcje sportowe, wystawowe i koncertowe. Jest to czwarta największa hala w Województwie Mazowieckim.

W Arenie Legionowo, mogą odbywać się zawody na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Na co dzień obiekt jest użytkowany przez legionowskie kluby sportowe w tym Klub Piłki Ręcznej Legionowo.

Klub Kibica

Klub Kibica KPR Legionowo powstał w listopadzie 2014 roku. Zrzesza miłośników piłki ręcznej, którzy w czasie wolnym aktywnie wspierają swoich ulubieńców. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w kibicowanie zawodnikom Klubu Piłki Ręcznej Legionowo.

A teraz zaśpiewajcie razem z nami: Legionowski Klub, ukochany Klub. W sercu tylko on, zawsze wspieram go…